• 18
    MAJ 2024

  • Kategoria:Dla mieszkańców

    Koniec zgłoszeń do loterii podatkowej! Czas na losowanie 6 czerwca!

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia!  Mamy ich aż 1426! O północy 17 maja system został zamknięty, pula potencjalnych zwycięzców czeka teraz na rozstrzygnięcie, które zaplanowaliśmy na 6 czerwca!

Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń i odrzuceniu tych nieważnych, podamy ostateczną liczbę osób, wśród których rozlosowane zostaną:

🔴70000 zł

🟠🟠🟠trzy nagrody po 1000 zł

🟡🟡🟡🟡🟡oraz pięć nagród po 500 zł.

 

Trzymamy kciuki!Losowanie transmitowane będzie na żywo 6 czerwca!

Oglądajcie koniecznie na naszym facebookowym profilu @miastoilawa !

zdjęcie

- To już trzecia edycja zainicjowanej przeze mnie w 2022 roku loterii podatkowej, w których nagrody pieniężne trafiły do mieszkańców Iławy. W 2022 roku nagrodę główną otrzymała pani Beaty z Iławy, a w 2023 roku pani Anna. W tym roku znów każdy ma równe szanse! Do wygrania jest łącznie 12,5 tys. złotych: nagroda główna to 7 000 zł, a nagrody dodatkowe to 3 x 1 000 zł oraz 5 x 500 zł.- zachęca burmistrz Dawid Kopaczewski

Udział w loterii jest całkowicie bezpłatny, a warunkiem uczestnictwa jest rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Iławie i wskazanie miasta Iławy jako miejsca zamieszkania. Formalnością jest już tylko zgłoszenie na stronie www.pitwilawie.pl do piątku 17 maja do północy.

ROZLICZYŁEŚ PIT W IŁAWIE? ZGŁOŚ UDZIAŁ NA www.pitwilawie.pl!

-Rozliczenie podatku w Iławie uprawni Państwa także do korzystania z ulg przez kolejny rok , które daje Iławska Karta Mieszkańca, więc warto! Serdecznie zapraszam do udziału i trzymam kciuki podczas losowania. – dodaje burmistrz Dawid Kopaczewski.