• 25
    CZE 2024

  • Kategoria:Dla mieszkańców

    ZAGŁOSUJ NA IŁAWSKIE SCHRONISKO!

Wystartowała akcja PRZYBIJ ŁAPĘ,  w której nasze iławskie schronisko może wygrać 40 tys zł! Głosy można oddawać codziennie aż do 15 września! ZRÓBMY TO RAZEM DLA NASZYCH CZWORONOGÓW!

zdjęcie

Marka BackUp organizuje akcję, w której do udziału zaprasza wszystkich, którzy kochają zwierzaki!   Iławskie Schronisko zgłosiło swój udział, amy wspólnie możemy przyczynić się do zwycięstwa! Jak? Wystarczy zagłosować codziennie do 15 września. 

- Chciałbym poinformować i jednocześnie poprosić o codzienne oddawanie głosu na Nasze schronisko. Nagrodę otrzymuje placówka, która zbierze największą liczbę głosów. Dlatego proszę również o zachęcenie swoich znajomych na FB, czy Instagramie, aby zagłosować na nasze schronisko- zachęca Maciej Jaszczuk prezes ZKM Iława, spółki, która zarządza schroniskiem na ulicy Komunalnej. 

Jak to zrobić?

Wystarczy kliknąć tutaj: https://przybijlape.backupbags.pl/ oraz wybrać na dole strony województwo i schronisko dla zwierząt w Iławie.
NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ!

 

Głos można oddawać jest raz dziennie od  10 czerwca 2024r. do 15 września 2024r.

 

Wyniki głosowania zostaną udostępnione 30 września 2024r. Jednostka z największą liczbą głosów otrzyma nagrodę główną w wysokości 40.000 złotych,

natomiast schroniska, które zajmą 2 i 3 miejsce zostaną nagrodzone zapasem karmy o wartości 1.000zł każde.