• Data rozpoczęcia:
    25 LIS 23 11:00

    Data zakończenia:
    25 LIS 23 15:00

    Sala gimnastyczna SP1

  • Pchli Targ

Zbliża się ostatnia sobota listopada, a to oznacza, że czas na kolejne wietrzenie szaf i domowych zakamarków! Tym razem będzie to edycja wyjątkowa - MIKOŁAJKOWA. Coś nam się wydaje, że jako pierwsi w Iławie zakrzykniemy do Was "Ho, ho, ho" 😉

📌 Spotykamy się w SALI GIMNASTYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 (CZERWONEJ SZKOŁY).

🎅 Z racji tego, że grudniowy pchli targ nie odbędzie się, już teraz MILE WIDZIANE SĄ WSZELKIE ŚWIĄTECZNE AKCENTY (ozdoby choinkowe, ciasta, rękodzieło, świąteczne gadżety itp.).

🌲Szczególnie miło zapraszamy ORGANIZACJE POZARZĄDOWE I GRUPY NIEFORMALNE, które chciałyby wystawić na sprzedaż np. świąteczne rękodzieło.

💪 W dalszym ciągu wystawcy muszą sami zadbać o sprzęt potrzebny do wystawienia swoich rzeczy, a po wydarzeniu pozostawić po sobie porządek.

❤️ Pamiętajcie, że NIE POBIERAMY OPŁAT OD WYSTAWCÓW. Zachęcamy natomiast, żeby odwiedzić krwiofilskie stoisko charytatywne, na którym ponownie będziemy sprzedawać nasze prywatne „skarby”, a całą uzbieraną ze sprzedaży kwotę wpłacimy na internetową zrzutkę dla 7-letniego iławianina w potrzebie, Marcelka Hermana. Niech dobro idzie w świat!

KIEDY
25 listopada, sobota, godz. 11.00–15.00

GDZIE
SALA GIMNASTYCZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 (CZERWONA SZKOŁA)

⃰ Sprzęt potrzebny do wystawienia swoich rzeczy wystawca organizuje we własnym zakresie!