MAR 2024

• Kategoria:Dla mieszkańców

WIOSENNE PORZĄDKI NAD JEZIORAKIEM: ZAPRASZAMY DO AKCJI!

Ropoczęła się wiosna, a wraz z nią czas na porządki nad naszym ukochanym, przyjaznym brzegiem Jezioraka! Już w tę sobotę, 23 marca, zapraszamy wszystkich mieszkańców Iławy do wspólnej akcji sprzątania brzegów jeziora. To doskonała okazja, aby wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o nasze miasto!

zdjęcie

Pamiętajmy, że to ludzie są odpowiedzialni za śmieci, a nie zwierzęta czy rośliny. Dlatego każdy gest, nawet podniesienie jednego papierka, może sprawić, że nasza Iława stanie się jeszcze piękniejsza!

Spotykamy się o godzinie 10:30 przy Ekomarinie na ulicy Kajki, skąd ruszymy wzdłuż brzegu Dużego Jezioraka. Przygotowaliśmy worki i rękawiczki, więc wystarczy zabrać ze sobą dużo chęci i jak najwięcej znajomych.

Dołączcie do naszej akcji i wspólnie zadziałajmy na rzecz czystości i piękna naszego miasta! Niech porządki nad Jeziorakiem staną się naszą wspólną wiosenną tradycją!